Finał Rytmu Ulicy na żywo w TV ASTA

20.03.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska

Od piątku trwa największa taneczna impreza w Pile – Rytm Ulicy 2016. Od godziny 13.15 na antenie TV ASTA będzie można oglądać relację na żywo z tego wydarzenia.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja turnieju jest wyjątkowa.  Nie tylko dlatego, że Rytm Ulicy został zorganizowany po raz 15-sty, ale także dlatego, że właśnie z tego powodu organizatorzy postanowili przygotować prezenty dla uczestników. Impreza przeniosła się w nowe miejsce - do utrzymanego w industrialnym klimacie Gym Factory. Większy dancefloor, transmisja na telebimach, specjalnie przygotowane sale do treningów oraz strefa rozrywki i chilloutu. To wszystko jest do dyspozycji tancerzy przez cały weekend.

Jak co roku tancerze rywalizują w kilku kategoriach podzielonych wiekowo:

- Hip-Hop solo 13-16 lat
- Hip-Hop solo pow. 16 lat
- Hip-Hop duety
- Hip-Hop formacje 13-16 lat
- Hip-Hop formacje pow. 16
- Popping
- Hip-Hop formacje- old
- Locking
- Break Dance 3v3

W tym roku tancerzy oceniają jurorzy z Francji i Niemiec - Polscy tancerze mają ogromne serce i są głodni tańca. Szybko się uczą, a czerpanie inspiracji od innych jest dla nich niezwykle ważne – mówi Ukay, jeden z jurorów turnieju, który do Piły przyjechał z Niemiec – Polskę odwiedzam regularnie od 2010 roku. Znam tu wielu tancerzy i zawsze wracam z ogromną radością. Tym bardziej ucieszyłem się, gdy zaproponowano mi sędziowanie tegorocznego Rytmu Ulicy – dodaje tancerz.

W piątek odbyły się preeliminacje, w sobotę natomiast półfinały.

Dzisiaj tancerze będą rywalizować o miano najlepszego solisty i najlepszej formacji w trakcie Wielkiego Finału, który będzie w całości transmitowany na antenie TV ASTA oraz na stronach internetowych: www.tvasta.pl i http://beezone.pl/rytm-ulicy/aktualnosci.

Początek transmisji o godzinie 13.15.

Powtórkę finału Rytmu Ulicy 2016 będzie można obejrzeć w Poniedziałek Wielkanocny 28 marca.

Przeczytaj więcej o: Rytmy Ulicy, beezone, rytmy ulicy 2016, rytmy piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group