Drogówka wyrabia normę za Ars Medicalem?

16.03.2016   Autor: Redakcja
---

Temat parkowania rozpala do czerwoności, szczególnie gdy do gry wkracza się policja, która skrupulatnie karze kierowców, który naginają przepisy i parkują swoje pojazdy w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Kierowcy nazywają to wprost – wyrabianiem normy.

Do takiej sytuacji, zdaniem kierowców, dochodzi za Ars Medicalem. Tam drogówka nawet kilka razy dziennie pojawia się, by ukarać mandatem tych, którzy pozostawili swoje samochody, w miejscach do tego nie przeznaczonych. Choć, jak przekonują kierowcy, pozostawione tam pojazdy, ich zdaniem, nie utrudniają płynnego przejazdu. Zdaniem jednak policji, częste patrole w tym miejscu wynikają z interwencji. - W tym przypadku odebraliśmy i odbieramy wiele wezwań i sygnałów od kierowców, jak i mieszkańców, że pozostawione tam pojazdy utrudniają ruch, stąd podejmowane przez policjantów działania – tłumaczy kom. Andrzej Latosiński z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Rozwiązaniem tego problemu miało być pobudowanie nowego parkingu na terenie kliniki. Za postój tam trzeba jednak płacić, a to już odstrasza kierowców.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group