Przed nami V edycja pilskich Targów Pracy

28.02.2016   Autor: Redakcja
---

Masz już dość bezustannego poszukiwania pracy? Nie satysfakcjonuje Cię obecne stanowisko? A może po prostu sam nie wiesz co chcesz robić? Na początku kwietnia rusza V edycja Pilskich Subregionalnych Targów Pracy.  

- Oferujemy młodzieży testy i rozmowę z doradcą tak żeby wybór szkół był jak najbardziej celowy, nieprzypadkowy. To później daje większą gwarancje uzyskania ciekawej pracy zgodnej z pasją i cechami osobowości. Myślę, że program jak zwykle będzie interesujący dla tych, którzy szukają pracy, ale też dla tych, którzy chcą zmienić swoją ścieżkę życia - mówi Beata Dudzińska, wiceprezydent Piły.

Sześćdziesięciu wystawców zaprezentuje się na V Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery. Podczas dwudniowych spotkań odbędą się wykłady a regionalni pracodawcy zaprezentują swoje oferty pracy. Chętni, którzy znajdą stanowisko dla siebie, będą mogli już na miejscu przejść rozmowę kwalifikacyjną. Na tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na swoją karierę, czekać będą doradcy zawodowi.  Z okazji piątej edycji targów swoją wystawę „Eksperymentuj” zaprezentuje Centrum Nauk Kopernik. Interaktywna ekspozycja daje możliwość samodzielnego przeprowadzania eksperymentów i doświadczeń w dziedzinie fizyki, chemii i biologii .

V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery odbędą się 1 i 2 kwietnia w pilskim Inwest Parku.

 

fot. Archiwum TV ASTA

Klaudia Michalska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group