Asta Video Fest

Nowości w wiosennej ramówce już od marca!

25.02.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Odświeżone programy, nowe magazyny, transmisje wydarzeń sportowych i kulturalnych, porcja publicystyki i oczywiście informacje na żywo - tak zapowiada się wiosenna ramówka TV ASTA.

Wydania Informacji na żywo w poniedziałki, środy i piątki, kuriery regionalne o godzinie 18:30, a także dotychczasowe programy publicystyczne - to w nowej ramówce pozostanie bez zmian. Podobnie jak znane i lubiane magazyny - Tempo, Porcja Stylu, Karnet Kulturalny czy Motowizja. Jednak na antenie TV ASTA pojawi się kilka nowości.

- Co pół roku przygotowujmy dla naszych widzów nowe propozycje programowe. Tej wiosny będą to przede wszystkim emitowany raz w miesiącu Dokument TV ASTA​, Przegląd Rolniczy i Cuda Regionu. Liczymy, że podobnie jak Tajemnice Piły, Motowizja czy Porcja Stylu zaskarbią sobie na dobre sympatię naszych widzów. Liczę, że zwłaszcza Cuda Regionu staną się kolejnym po Tajemnicach Piły magnesem w naszej ramówce – mówi Jakub Ćwirlej, Dyrektor Programowy TV ASTA.

Z ramówki zniknie program Reporterzy, zastąpi go Dokument TV ASTA, który będzie poświęcony szeroko pojętej tematyce ciekawych wydarzeń i interesujących ludzi. Poza tym wiosenną ramówkę zasilą jeszcze dwa nowe magazyny - Przegląd Rolniczy i Cuda Regionu. Ten ostatni zastąpi jeden premierowy odcinek Tajemnic Piły w miesiącu.

Nowy magazyn Przegląd Rolniczy przybliży widzom nowości z branży rolniczej – poznamy nowoczesne maszyny rolnicze, innowacyjne sposoby uprawy roślin i hodowli zwierząt. Widzów zachwycać będą również Cuda Regionu, w których Jacek Gawroński zaprezentuje miejsca, w których warto spędzić wolny czas.

- Chcemy pokazać naszym widzom, w jak niezwykłym regionie mieszkamy. Przyroda, architektura, ludzie z ich historiami i obyczajami - wszystko to tworzy wyjątkowy pejzaż i kanwę naszych opowieści. Z ziemi, z powietrza i z wody pokażemy te cuda i mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy widzów do wyruszenia w teren. Nawet krótka wyprawa może się zmienić w wielką przygodę – przekonuje Jacek Gawroński, redaktor programu.

Wiosna w TV ASTA zapowiada się niezwykle interesująco. Oprócz nowych programów widzowie będą mogli oglądać transmisje wybranych meczów żużlowych i gal boksu na żywo oraz relacje z najciekawszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group