PTPS zostawił punkty w Sopocie

06.12.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

W sobotę w meczu jedenastej kolejki Orlen Ligi PTPS Piła zmierzył się z PGE Atom Trefl Sopot. Niestety dobra passa pilanek ponownie została przerwana. Sopocianki wygrały mecz wynikiem 3:1.

Dzięki długiej serii zwycięstw nasza drużyna zaczęła być uważana za "czarnego konia" Orlen Ligi. Ostatni mecz jesiennej kolejki zawodniczki PTPS-u rozegrały na wyjeździe. W hali PGE w Gdańsku zmierzyły się z Atomem Trefl Sopot. Kibice obejrzeli emocjonujący mecz, niestety naszej drużynie nie udało się odnieść kolejnego zwycięstwa. Chociaż pilankom udało się ukraść jednego seta, zawodniczki Atomu okazały się silnym i bardziej doświadocznym przeciwnikiem.

Jednak drużyna PTPS pomimo przegranej pokazała się z bardzo dobrej strony. Zawodniczki walczyły do końca, o czym świadczy przegrany dopiero na przewagi 28:26 ostatni, decydujący set.

Po ostatnim meczu pierwszej kolejki PTPS Piła zajmuje siódme miejsce w klasyfikacji generalnej.

PGE Atom Trefl – PTPS Piła 3:1 (25:21,25:18,21:25,28:26)

Przeczytaj więcej o: PTPS Piła, orlen liga, siatkówka piła,