Targi pracy i kariery już w październiku

15.09.2015   Autor: Artur Maras
---

Jeśli chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić - to szansa dla Ciebie. Już 2 i 3 października odbędą się IV Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery, na których wystawią się pracodawcy z Piły i regionu.

- Na pewno po raz kolejny będzie rekrutacja na miejscu, w związku z tym przedsiębiorcy przygotowani są do tego, żeby prowadzić rozmowy rekrutacyjne. Nowością będzie przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych w języku obcym - angielskim i niemieckim. Warto więc skorzystać najpierw z pomocy doradcy, napisać swój dokument, być może w języku obcym, a później spróbować swoich sił - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Pierwszego dnia odbędą się targi edukacyjne. Jednym z elementów programu będzie przedsiębiorczość oraz zakładanie i rozwijanie własnej działalności gospodarczej. Drugi dzień to szansa dla tych, którzy poszukują lub chcą zmienić pracę. Gościem specjalnym targów będzie coach Arek Skuza, który zdradzi kilka porad.

Tego dnia rekrutację na stanowisko prezentera telewizyjnego prowadzić będzie również Telewizja Asta, która przygotuje dla kandydatów mini studio telewizyjne, w którym będzie można wypróbować swoich sił przed kamerą.

Przeczytaj więcej o: targi pracy i kariery,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group