W niedzielę wybory

24.07.2015   Autor: Artur Maras
---

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta Piły. Do urn wybiorą się mieszkańcy części Osiedla Górne.

W wyścigu o mandat radnego udział bierze siedmioro kandydatów. Wolne miejsce w radzie spowodowane jest rezygnacją z pełnienia mandatu przez Tadeusza Grochowskiego.

- Głosowanie odbywa się od godz. 7.00 do godz. 21.00. Karta jest koloru białego, formatu A4. Po lewej stronie mamy miejsce na oddanie głosu. Należy postawić krzyżyk. Głos jest ważny wtedy, gdy wyborca zagłosuje tylko na jednego kandydata - mówi Małgorzata Erdman z Urzędu Miasta.

Lokal wyborczy mieści się w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich przy ul. Żeromskiego 41. Tam będą funkcjonować dwie komisje obwodowe - nr 11 od głównego wejścia oraz nr 12, z wejściem od strony sali gimnastycznej.

Mieszkańców czeka niełatwe zadanie, bo spośród siedmiorga kandydatów będą musieli wybrać tylko  jednego przedstawiciela. O mandat ubiegają się: Józef Jopek, Kamila Kowalewska, Monika Kubiak, Sławomir Palus, Dorota PytlarzWioletta Stalęga oraz Romuald Wycisło.

Przeczytaj więcej o: autobus energetyczny, arno giese, wojskowy dron,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group