Czas na Klimakterium 2

09.05.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Klimakterium, inaczej przekwitanie czy po prostu menopauza są naturalnym etapem w życiu każdej kobiety. Stały się inspiracją do stworzenia pełnego humoru musicalu.

Reżyser Elżbieta Jodłowska przeniosła widzów w świat kobiet w wieku menopauzalnym, jednocześnie pełnego humoru i pozytywnego podejścia do życia. W ciągu 6 lat od premiery przedstawienie zagrano ponad 1.800 razy!

Spektakl „Klimakterium” miał pokazać, jak można sobie radzić ze stanem menopauzy na różne sposoby. Jedne bohaterki chciały poddać się zastępczej terapii hormonalnej, inne bały się jej i wybierały ziołolecznictwo, jeszcze inne poszły w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Teraz musical wraca w nowej odsłonie "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" – to dalsze perypetie czterech przyjaciółek: Pameli, Maliny, Angeli i Zosi. Jak zapewnia reżyserka, bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Widzów czeka nowy repertuar, nowe wspaniałe aranżacje, choreograficzne układy, a przede wszystkim dużo śmiechu i dobra zabawa.

Obsada: Pamela - Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda/Maria Winiarska, Malina - Anna Korcz/Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska/Elżbieta Jarosik/Katarzyna Kozak, Zosia - Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Elżbieta Panas/Ludmiła Warzecha/Marzena Kipiel-Sztuka, Angela - Małgorzata Gadecka/Renata Zarębska/Anna Wojton/Ewa Złotowska.

Spektakl odbędzie się w Teatrze Miejskim w Pile 15 maja o godzinie 19.00.

 

Przeczytaj więcej o: rck, przyszłość mzk,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group