Internet w autobusach MZK

31.03.2015   Autor: Artur Maras
---

Każdy z pasażerów komunikacji miejskiej, wyposażony w mobilne urządzenie, będzie mógł umilić sobie czas podróży korzystając z darmowego internetu. MZK podjęło współpracę z firmą Asta-Net, która zapewni bezprzewodowy internet dla pięciu autobusów, które już kursują po mieście.

W ubiegłym roku Asta-Net uruchomiła w Pile kilka hotspotów czyli punktów dostępu do bezprzewodowego internetu. Za pomocą urządzeń mobilnych można się z nim połączyć na pilskim Deptaku oraz dworcach PKP i PKS. Teraz przyszła kolej na współpracę z Miejskim Zakładem Komunikacji w Pile. Na razie bezprzewodowo z internetem będzie można połączyć się w 5 autobusach komunikacji.

Dla abonentów Asta-Net, posiadających aktywną usługę eBOK internet dostępny jest bez limitów. Pozostali pasażerowie mają darmowe pierwsze 15 minut, a potem należy wykupić pakiet. Zważywszy jednak na to, że przemieszczanie się autobusami komunikacji miejskiej w Pile zajmuje pasażerom średnio 8 min. zapewne nie będzie takiej potrzeby.

Autobusy, w których będzie dostępna sieć wi-fi zostały oznaczone specjalna naklejką. W tych autobusach będzie też znajdować  się krótka instrukcja dla pasażerów.

Przeczytaj więcej o: internet, asta-net, mzk, autobusy, kryształowe szpilki,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group