Pirat w alfie. Ponad 130 km/h w zabudowanym

02.02.2015   Autor: Redakcja
---

Złotowscy policjanci opublikowali nagranie, którego dokonali przed kilkoma dniami w Klukowie (pow. złotowski). Zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Kierowca Alfy Romeo przekraczał prędkość nawet o ponad 80 km/h.

Zachowanie kierowcy alfy romeo mogło zakończyć się tragicznie. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych na drodze W-188, czyli w zaczynającym się szczycie, kiedy to na głównej trasie prowadzącej do Złotowa panuje wzmożony ruch.

Mundurowi, jadąc z miejscowości Blękwit, zauważyli pędzącego kierowcę alfy, który nie zachował  szczególnej ostrożności i po manewrze wyprzedzania zmusił kierującego seatem do gwałtownego hamowania.

Kierowca Alfy nie zważał na znaki drogowe, wyprzedzał na skrzyżowaniu, ostrym i niebezpiecznym zakręcie,  a w terenie zabudowanym w miejscowości Klukowo przekroczył prędkość o 84 km/h. Po kilku kilometrach policjanci zatrzymali pojazd.

Kierowcą okazał się być mieszkaniec Piły. Mężczyzna posiadał prawo jazdy od 15 lat. Oprócz wysokiej grzywny policjanci wnioskować będą do sądu również o zastosowanie wobec kierowcy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group