Koalicja w powiecie nie dla PiS?

21.11.2014   Autor: Redakcja
---

W czwartek wieczorem Marcin Porzucek z Prawa i Sprawiedliwości złożył na swojej stronie na Facebooku tajemniczą deklarację.

Oto jego treść: - Mając na uwadze aspekty stawiające PiS w niekomfortowej sytuacji, Pełnomocnik Okręgowy PiS podjął decyzję o wstrzymaniu negocjacji z Porozumieniem Samorządowym. Dziękuję PS za rozmowy, które prowadziliśmy w duchu poszukiwania najlepszych dla Powiatu Pilskiego rozwiązań.

Godzinę później na Facebooku ukazał się kolejny wpis Marcina Porzucka: - Pełnomocnik Okręgowy PiS po konsultacji ze strukturami PiS nie przyjął propozycji Platformy Obywatelskiej.

Czy oznacza to, że Prawo i Sprawiedliwość rezygnuje z możliwości wejścia do koalicji rządzącej w powiecie pilskim? Czekamy na wyjaśnienie wpisów przez ich autora, Marcina Porzucka. Chcemy dowiedzieć się, o jakie aspekty, stawiające PiS w niekomfortowej sytuacji chodzi? I z jakimi propozycjami wyszła do PiS Platforma.

Przypominamy: Porozumienie Samorządowe wprowadziło do Rady Powiatu Pilskiego 9 radnych, Prawo i Sprawiedliwość natomiast 4. Stawkę uzupełnia 7 mandatów Platformy Obywatelskiej i 5 Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group