Wygraj bilet na "Czterdzieści"

01.10.2014   Autor: Redakcja
---

W piątek, 3 października, o godz. 19.00 w RCK Fabryka Emocji w Pile pokazany zostanie spektakl Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu pt. "Czterdzieści". O czym jest spektakl? - Spektakl śledzi życie pewnej kobiety od momentu jej przyjścia na świat w roku 1973 do rocznicy urodzin w 2013. Te cztery dekady są  odbiciem czasu zwątpień, nadziei, zmagań, wyborów i nieprzewidzianych wydarzeń, którymi kierują heroiczne cnoty – żądza życia i chęć przetrwania. W wędrówce po chaotycznej Europie bohaterce spektaklu udaje  się znaleźć kompromis pomiędzy własnymi ambicjami i wymuszonymi  okolicznościami - czytamy na stronie poznańskiego PTT.

***

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym konkursie, w którym można wygrać zaproszenie na spektakl "Czterdzieści". Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu „Czterdzieści” w wykonaniu tancerzy Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres: konkurs@asta24.pl do godz. 21.00 1 października. Nagrodą główną są dwa podwójne zaproszenia na spektakl.

Wysłanie odpowiedzi jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU konkursu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group