I pobiegli...

27.09.2014   Autor: Magdalena Lach
---

102 osoby ukończyły 5. Bieg Komandora Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim. Przedostatni etap powiatowego cyklu „Biegaj z Nami“ zwyciężył reprezentant PLKS Gwda Piła, Patryk Piotrowicz.

Dość nietypowo, bo w piątek biegacze z powiatu pilskiego rywalizowali na dystansie mierzącym niespełna 6 km. Na trasie kibice mogli zobaczyć zarówno amatorów biegania jak i doświadczonych zawodników.

Po zaledwie osiemnastu minutach na mecie pojawił się Patryk Piorowicz, a tuż za nim uplasował się klubowy kolega zwycięzcy Marek Wyrzykiewicz. Wśród Pań bezkonkurencyjna okazała się Monika Kapera, studentka AZS AWF Katowice.

Przed uczestnikami biegowego cyklu ostatni etap. 11 listopada odbędzie się pilski Bieg Niepodległości kończący tegoroczną edycję biegowych zmagań.