Nocny pościg za trójką złodziei. Wpadli, gdy pili skradzioną wódkę

01.07.2014   Autor: Redakcja
---

Policjanci z komisariatu w Okonku zatrzymali grupę włamywaczy. Młodzi ludzi włamali się do sklepu, ale jeszcze tej samej nocy wpadli. Pili akurat skradzioną wódkę...

Policjanci z Okonka zatrzymali grupę złodziei, którzy włamali się do jednego ze sklepów na terenie miasta. Ze sklepu ukradli wódkę i papierosy.

Do zdarzenia doszło około godz. 3. w nocy, z soboty na niedzielę. Złodzieje wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, a następnie go splądrowali. Kiedy właściciel zgłosił włamanie, policjanci zaraz zaczęli szukać złodziei. Dość szybko „namierzyli” grupę młodych mężczyzn, których podejrzewali o włamanie.

Złodzieje pili akurat skradziona wódkę, schowani w dość bezpiecznym – jak im się wydawało - miejscu. Cała trójka trafiła za kratki. Policjanci odzyskali również część skradzionego towaru, który wrócił do właściciela sklepu.

Złodzieje to młodzi mieszkańcy powiatu szczecineckiego i złotowskiego (20-24 lata). Już usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group