Efektywna, czy efektowna?

12.05.2014   Autor: Redakcja
---

- Polska polityka międzynarodowa jest efektywna, a pozycja naszego kraju mocna, o czym świadczą liczne inwestycje – uważa poseł Adam Szejnfeld z Platformy Obywatelskiej. - Ja polską politykę międzynarodową określiłbym mianem efektownej, nie efektywnej. I nic z niej nie wynika – polemizuje poseł Jacek Najder z Twojego Ruchu.

- Ukraina nadal woli rosyjskie i białoruskie mięso od naszego, chociaż tam jest kilkaset ognisk afrykańskiego pomoru świń, a u nas żadnego – zauważa poseł Romuald Ajchler z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. A poseł Stanisław Kalemba z Polskiego Stronnictwa Ludowego podkreśla, że najlepszym partnerem polskich rolników są Niemcy. 

W dzisiejszej „Debacie Politycznej” parlamentarzyści naszego regionu oceniają politykę i pozycję międzynarodową Polski. Dyskusję determinuje sytuacja za wschodnią granicą i zaogniający się konflikt ukraińsko-rosyjski. Niemniej politycy poruszają również kwestie wpływu polskich działań dyplomatycznych, na życie gospodarcze kraju. Premiera ,,Debaty Politycznej” dzisiaj o godzinie 19.25. Zapraszamy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group