Jak napisać kryminał? Zapisz się na warsztaty literackie!

09.03.2014   Autor: Redakcja
---

Od 2 do 4 kwietnia w Pile trwać będą w ramach II Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła” 2014 warsztaty literackie.  Możecie wziąć w nich udział. Zapisy do 23 marca!

Warsztaty prowadzą doświadczeni i uznani autorzy książek o tematyce kryminalnej, Katarzyna Bonda i Marcin Wroński. Uczestnikami warsztatów mogą być wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona – 20 osób!

Nabór na warsztaty trwa do 23 marca. W trakcie naboru obowiązuje kolejność nadsyłanych kompletnych zgłoszeń, połączona z oceną merytoryczną nadesłanego materiału dotyczącego pomysłu na powieść, plan lub fragment własnego oryginalnego tekstu literackiego o tematyce kryminalnej.

Rzeczywisty koszt udziału w warsztatach pokrywają organizatorzy (z wyłączeniem wyżywienia i noclegów). Uczestników obowiązuje jedynie wpisowe w wysokości 50 zł, płatne na konto Regionalnego Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile po uzyskaniu potwierdzenia wpisu na listę uczestników.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: warsztaty@kryminalnapila.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz datę urodzenia, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy oraz adres mail, załączyć koncept (pomysł), plan lub fragment własnego oryginalnego tekstu literackiego o tematyce kryminalnej.

Program warsztatów:
Dzień I - 02.04.2014 r. (godz. 10.00-15.00)
Katarzyna Bonda, O czym pisać – wykład.
Katarzyna Bonda, Marcin Wroński – Planowanie opowieści kryminalnej - ćwiczenia w grupach
Dzień II - 03.04.2014 r. (godz. 10.00-15.00)
Marcin Wroński, Jak pisać – wykład
Katarzyna Bonda, Marcin Wroński – Konstrukcja opowieści kryminalnej i kompozycja narracyjna - ćwiczenia w grupach
Dzień III - 04.04.2014 r. (godz. 10.00-15.00)
Katarzyna Bonda, Marcin Wroński – ocena ćwiczeń z dnia I i II.
Katarzyna Bonda, Marcin Wroński – Co dalej? - konsultacje indywidualne dla uczestników warsztatów.
Rozdanie certyfikatów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group