Śmierć 17-latka na motorowerze

16.02.2014   Autor: Redakcja
---

W miniony czwartek doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Krzyżu Wielkopolskim. Prowadzący motorower 17-latek uderzył w metalową konstrukcję wiaduktu kolejowego.

Przyczyny wypadku będą wyjaśniać policjanci oraz prokurator. Na razie wiadomo tylko tyle, że 17-latek w czwartek 13 lutego około godziny 17:00 jechał motorowerem przez wiadukt kolejowy w Krzyżu Wielkopolskim. W pewnym momencie, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, nastolatek zjechał do prawej krawędzi jezdni, po czym uderzył w metalową konstrukcję.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motorowerem 17–letni mieszkaniec gminy Wieleń jadąc od strony ulicy Wojska Polskiego w kierunku ulicy Drawskiej na łuku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał do prawej krawędzi jezdni i uderzył w metalową konstrukcję wiaduktu kolejowego - mówi Izabela Kolasa z KPP w Czarnkowie.

17-latek został natychmiast przewiezi0ny do szpitala, jednak już podczas transportu jego stan określano jako ciężki. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować jego życia.

Przeczytaj więcej o: smierc, wypadek, krzyż, motorower,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group