Biegaj z Nami na antenie TV Asta

08.02.2014   Autor: Magdalena Lach
---

VI Papieski Bieg Przełajowy w Skrzatuszu zainauguruje kolejną edycję powiatowego Cyklu Biegaj z Nami. Tegoroczne zmagania sportowców będzie można śledzić na antenie TV Asta w programie zatytuowanym „Biegaj z Nami“. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie już w kwietniu.

Tegoroczna edycja coraz bardziej popularnej w naszym regionie imprezy rozpocznie się 5 kwietnia w Skrzatuszu. Tam na dystansie 10 kilometrów uczestnicy rywalizować będą na trudnej i selektywnej trasie od skrzatuskiego sanktuarium do Starej Łubianki. Będzie to jednak dopiero początek biegowej przygody, bowiem na uczestników czeka kolejne 9 startów.

- Zaczynamy już w kwietniu, kończymy tradycyjnie w listopadzie Biegiem Niepodległości. Myślę, że cykl wymaga od biegaczy dużej regularności. Co prawda część biegów w sezonie urlopowym się nie odbywa, ale mimo tego w ubiegłym roku wszystkie biegi - czyli dziesięć – ukończyło aż sześćdziesiąt dwie osoby, także jest to wynik rewelacyjny – mówi Wojciech Dróżdż koordynator cyklu Biegaj z Nami.

Popularność Biegaj z Nami z roku jest coraz większa, dlatego cykl spotkał się z uznaniem przedstawicieli TV Asta.

- Starostwo Powiatowe w Pile od lat udanie organizuje cykl imprez Biegaj z Nami. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wspierać tą inicjatywę i wybrać ją na cykl patronacki – wyjaśnia kierownik działu marketingu w TV Asta, Tomasz Janczar.

Dzięki porozumieniu TV Asta i Starostwa Powiatowego w Pile kamery telewizyjne będą na każdym etapie zawodów. Pierwsza część programu poświęcona będzie samym zawodom, w drugiej natomiast specjalista od biegania Marek Jaroszewski udzielać będzię porad na temat treningu, przygotowania do zawodów, ale również odżywiania.

Premierowy odcinek „Biegaj z Nami“ już w kwietniu na antenie TV Asta. Zapraszamy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group