Asta Video Fest

Kolejny cios w rynek narkotykowy

06.02.2014   Autor: Redakcja
---

Cztery kolejne osoby zostały zatrzymane przez pilskich stróżów prawa. Trzem z nim zostanie wkrótce postawiony zarzut posiadania narkotyków, czwartemu handlu środkami odurzającymi.

Wszyscy czterej mężczyźni już od pewnego czasu znajdowali się na celowniku policji, której funkcjonariusze zdecydowali się na podjęcie działań w miniony poniedziałek. Wtedy to policjanci weszli do wytypowanych wcześniej mieszkań, w których przebywali podejrzani.

- W miniony poniedziałek w godzinach wieczornych, kryminalni weszli do wytypowanych mieszkań znajdujących się na terenie Piły. Na miejscu zostali zatrzymani mężczyźni. Podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych, śledczy ujawnili łącznie ponad 600 porcji marihuany - mówi Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile. 

Na miejscu policjanci zabezpieczyli także sprzęt służący do porcjowania narkotyków. Zatrzymani to pilanie w wieku od 18 do 21 lat. Trzem z nich grozi obecnie do trzech lat pozbawienia wolności, czwarty może pójść za kratki na nawet dziesięć lat.

Przeczytaj więcej o: pila, policja, narkotyki, zatrzymanie,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group