Polecamy ferie w muzeum!

05.02.2014   Autor: Redakcja
---

Gdzie spędzać ferie? Można w aquaparku, na lodowisku czy w kinie. My polecamy jednak trochę trudniejsze, ale bardzo inspirujące rozwiązania.

W ramach „Ferii w mieście" Muzeum Stanisława Staszica zaprasza dzisiaj (środa, 5 lutego) o godz. 11. na spotkanie pt. „Piła na początku XIX wieku. O najstarszym planie miasta słów kilka". Spotkanie poprowadzi historyk Maciej Usurski. Wstęp wolny.

Z kolei we wtorek, 11 lutego o godz. 11 posłuchać można będzie można wykładu „O feministycznych wątkach w sztuce słów kilka". Spotkanie poprowadzi Wojciech Beszterda. Wstęp również wolny.

Ciekawe i inspirujące zajęcia przygotowało także w tym roku Muzeum Okręgowe, które zaprasza na dwa cykle. „Zimowe opowieści” to tytuł spotkań, w ramach których dzieci odwiedzą śnieżne pustkowia i lodowe pałace opisane w bajkach i baśniach. Z kolei podczas cyklu „Między nami kulturami” podróżować będą po bardziej i mniej znanych zakątkach świata -  oczywiście palcem po mapie lub w wyobraźni. Podróże pomogą wzbogacić jednak wiedzę na temat kultur, tradycji i zwyczajów świata.

Cena zajęć, które odbywają się w muzeum przy Browarnej, od godz. 10-16 to tylko 4 złote od osoby. POLECAMY!  

Przeczytaj więcej o: ferie piła, ferie muzeum, muzeum piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group