Asta Video Fest

Nożownik zatrzymany

27.12.2013   Autor: Redakcja
---

Funkcjonariusze policji z posterunku w Krajence zatrzymali 19-latka, który w wigilijny wieczór ugodził nożem młodszego od siebie o dwa lata mężczyznę. Zatrzymanemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w wigilijny wieczór tuż przy jednym z barów znajdującym się na terenie Krajenki. Po krótkiej kłótni 17- oraz 19-latka, starszy z mężczyzn ugodził nożem młodszego, po czy uciekł z miejsca zdarzenia. Szybkie działania policjantów pozwoliły jednak na ustalenie sprawcy i jego zatrzymanie.

- Natychmiast na miejsce zostali wezwani policjanci z krajeńskiego Komisariatu, którzy w krótkim czasie namierzyli i zatrzymali agresywnego nożownika, który bezpośrednio po ataku uciekł z miejsca zdarzenia. 19-latek usłyszał już zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - czytamy w komunikacie policji.

Poszkodowany natychmiast został odwieziony do złotowskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Sprawcą zdarzenia zajął się tymczasem prokurator. Zatrzymanemu za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja, krajenka, zatrzymanie, nożownik,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group