Złotowianie wyremontują ulicę Orlą

13.12.2013   Autor: Redakcja
---

Złotowska firma wygrała przetarg na remont ulicy Orlej w Pile. Rozpocznie się on i zakończy w przyszłym roku, a naszemu miastu przyjdzie zapłacić wykonawcy niemal 1,4 miliona złotych.

Remont ulicy Orlej miał zostać przeprowadzony już w tym roku, ale na rozpoczęcie, a co za tym idzie również na finisz prac, przyszło nam trochę poczekać z powodu licznych problemów z ustaleniem własności jednej z działek, która znajdowała się w trasie planowanej przebudowy. Gdy wszystkie sprawy formalne uporządkowano, można było w końcu przystąpić do realnych działań, a jednym z nich było ogłoszenie przetargu na przebudowę kilkusetmetrowego odcinka drogi od skrzyżowania z Aleją Poznańską.

Dziś znamy już wyniki tego przetargu. Co ciekawe, wystartowały w nim tylko trzy firmy, w tym dwie firmy, które dotychczas raczej nie biły się o kontrakty drogowe w naszym mieście. Jedna z nich zadebiutowała na tyle skutecznie, że to właśnie ona złożyła najkorzystniejszą ofertę i na wiosnę będzie mogła przystąpić do pierwszych prac budowlanych. Jako termin końcowy realizacji tej inwestycji wyznaczono ostatni dzień lipca przyszłego roku, a więc jest spora szansa, że pod koniec kolejnych wakacji Orlą będziemy mogli poruszać się już po gładkiej nawierzchni drogi i chodników. Za ten luksus miasto zapłaci dokładnie 1 366 504,07 zł.

Przeczytaj więcej o: remont, przetarg, orla, wykonawca,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group