Tylko jedna porażka

25.11.2013   Autor: Redakcja
---

W miniony weekend młode siatkarki Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej rozegrały kolejne mecze. Tym razem doznały tylko jednej porażki oraz czterokrotnie schodziły zwycięsko z boiska.

Pierwsze swój mecz zagrały kadetki PTPS. W piątek, 22 listopada pokonały zespół UKS Hetman Sobieski 3:1 we własnej hali. Drugi swój pojedynek rozegrały w niedzielę w Kaliszu, gdzie uległy miejscowemu MUKS 3:0. Zespół PTPS występujący w III lidze pokonał w Koninie bez straty seta tamtejszy KTPS. Najmłodsze siatkarki pilskiego klubu rozegrały dwa spotkania i dwukrotnie okazały się lepsze od swoich rywalek. Najpierw pokonały 3:0 Augustynki Kalisz, a następnie również w trzech setach Orlik Mirosław.

Źródło: ptps.pila.pl

Przeczytaj więcej o: PTPS Piła, siatkówka, mecze, młodziczki, kadetki, III liga,