Zagrają dla dzieci

20.11.2013   Autor: Redakcja
---

W piątek, 29 listopada w Regionalnym Centrum Kultury w Pile zostanie wystawiona sztuka specjalnie dla najmłodszych. O godzinie 9:00 oraz 11:30 aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie wystąpią w spektaklu pt. "Pippi Pończoszanka".

Będzie to jedno z ostatnich przedstawień, jakie będą mogli podziwiać widzowie w Pile w ramach 14. Festiwalu Teatralnego "Teatr Pasja Rodzinna". "Pipi Pończoszanka" to historia dziewięcioletniej dziewczynki o marchewkowych włosach splecionych w dwa odstające warkocze, z mnóstwem piegów na twarzy. Jej zachowanie i wypowiedzi często obnażają hipokryzję dorosłych, dbających bardziej o zewnętrzne pozory niż wyższe wartości.

Ta zadziorna dziewczynka z torbą pełną złotych monet, kroczy przez życie sama bez rodziców i pomocy innych. Jej przyjaciółmi są małpka Nilsson, koń oraz rodzeństwo Annika i Tommy, z którymi przeżywa niesamowite przygody. W spektaklu występują: Beata Niedzielska - w tytułowej roli, Artur Paczesny, Aleksandra Padzikowska, Małgorzata Wiercioch, Piotr Krótki, Artur Czerwiński, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Katarzyna Ulicka-Pyda oraz Wojciech Rogowski.

Bilety w cenie 14 zł do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Źródło: rck.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group