Młodzież znów na topie

19.11.2013   Autor: Redakcja
---

Kolejny udany weekend zanotowały młode siatkarki Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej. Zawodniczki w czterech z pięciu rozegranych meczów wychodziły zwycięsko.

Porażka przytrafiła się tylko w piątek. Siatkarki PTPS-u grające w III lidze uległy po pięciosetowym boju zespołowi z Poznania. Dzień później jednak wróciły już do tego, do czego przyzwyczaiły swoich kibiców pokonując w meczu wyjazdowym w trzech setach drużynę z Wrześni. Pilskie młodziczki natomiast zagrały dwukrotnie we własnej hali. Oba mecze zakończyły się zwycięstwami bez straty seta naszych siatkarek. W pokonanym polu zostały drużyny Augustynki Kalisz oraz Orlik Mirosław.

Na zakończenie weekendu kadetki PTPS Piła pokonały u siebie zawodniczki UKS Piątka Turek 3:1. Kolejne emocje siatkarskie z udziałem młodych pilanek już w najbliższy weekend.

Źródło: ptps.pila.pl

Przeczytaj więcej o: siatkówka, ptps, młodziczki, kadetki,