Piraci z Karaibów zawitali na Płotki

18.11.2013   Autor: Redakcja
---

Zgodnie z zapowiedzią Pilski Klub Morsów EUFORIA zainaugurował 17 listopada jesienno-zimowy sezon kąpielowy na Płotkach. Tym razem tematem przewodnim było piractwo – zaroiło się więc na plaży od piratów mniej lub bardziej odrażających, były szable, opaski na oczach, chustki czerwone i czarne, flagi.

- Nie zabrakło ognistych niewiast w zamaszystych spódnicach i o uwodzicielsko obnażonych ramionach; były tratwy – niektóre nawet unosiły na wodzie podtopionych nieco piratów. Było kupę śmiechu i radości a nawet pamiątkowych zdjęć, do których pirat lub piratka pozowali z widzami. A tych na plaży nie zabrakło, przyszli całymi rodzinami by popatrzeć na gromadę zdawałoby się normalnych ludzi, którzy w listopadowe południe wybrali kąpiel na Płotkach zamiast zwiedzania galerii handlowej - informuje Jan Balcerzak.

Nie zabrakło także innych atrakcji dla morsów, którzy przebrali się najpiękniej lub mieli najpiękniejsze „pływadła”.

- Od Gym Factory dostaliśmy kilka zaproszeń do skorzystania z dobrodziejstw centrum rekreacji, były zaproszenia na fizjo-masaż do Centrum Masażu Leczniczego a najstarsi (stażem a nie wiekiem) członkowie EUFORII dostali od MEC Piła piękne „firmowe” czapki - dodaje J. Balcerzak.

Teraz już aż do wiosny w każdą niedzielę o godzinie 12:00 na Płotkach będą odbywać się spotkania Pilskiego Klubu Morsów. W pierwszym tegorocznym spotkaniu wzięło udział blisko 30 osób.

Źródło: Jan Balcerzak

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group