Asta Video Fest

Remis polonistów

04.11.2013   Autor: Redakcja
---

Wczoraj w Chodzieży piłkarze TP Polonia Piła rozegrali mecz czternastej kolejki Pilskiej Klasy Okręgowej. W starciu dwóch Polonii, klub z Chodzieży również nosi taką nazwę, padł remis 1:1.

Pilanie są zdecydowanie wyżej w ligowej tabeli niż piłkarze z Chodzieży. Jednak nikt nie zamierza oddawać punktów bez walki. Dlatego oczko przywiezione do Piły może cieszyć. W tej kolejce zarówno lider, jak i drugi zespół stracili punkty. Najbardziej skorzystała na tym drużyna z Jastrowia, która już w najbliższej kolejce zmierzy się przy ulicy Okrzei z pilanami.

Prowadząca w tabeli Wełna Skoki przegrała w Jastrowiu z tamtejszą Polonią 2:1, a Płomień Połajewo zremisowała bezbramkowo z Sokołem Damasławek. Gdyby nasi zawodnicy pokusili się o wygraną w Chodzieży, odrobiliby część punktów do czołówki. Gra zawodników Polonii Piła może jednak cieszyć, gdyż na półmetku rozgrywek zajmują czwarte miejsce w tabeli. Należy pamiętać też, że mają rozegrany jeden mecz mniej. Zaległe spotkanie z Płomieniem Połajewo odbędzie się 24 listopada.

Polonia Chodzież - Polonia Piła 1:1

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group