Pięściarz gościł w Urzędzie

03.11.2013   Autor: Redakcja
---

31 października 2013r. odbyło się w Urzędzie Miasta Wałcz spotkanie burmistrz Bogusławy Towalewskiej z Krzysztofem Głowackim – bokserem wagi junior ciężkiej, posiadaczem pasa WBO Inter-Continental oraz czołowym pięściarzem tej wagi na świecie.

Krzysztof Głowacki jest wałczaninem i jak powiedział – to miasto jest najpiękniejsze i z nim wiąże swoją przyszłość mimo wielu innych propozycji. Podczas spotkania opowiadał o swoim życiu, związkach ze sportem, karierze bokserskiej i planach na przyszłość. Pierwszym trenerem Krzysztofa Głowackiego był założyciel wałeckiego boksu Henryk Staś. Pani burmistrz pogratulowała mistrzowi dotychczasowych osiągnięć i życzyła mu wielu kolejnych sukcesów.

Najbliższym rywalem Krzysztofa Głowackiego (20-0, 13 KO) prawdopodobnie będzie Eric Fields (22-2, 16 KO). Pojedynek ma się odbyć 14 grudnia podczas gali "Wojak Boxing Night" w Pile - poinformował na Twitterze Mateusz Borek. Stawką pojedynku byłby należący do Polaka tytuł WBO Inter-Continental wagi junior ciężkiej.

Źródło: Wydział Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Wałcz.

fot. ringpolska.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group