Akcja "Znicz" od jutra

30.10.2013   Autor: Redakcja
---

Już jutro rozpocznie się ogólnopolska akcja "Znicz". Jej celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby swoich bliskich. Działania prewencyjne przygotowali także policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pile.

- Funkcjonariusze Wydziału Prewencji patrolować będą tereny cmentarzy oraz ich okolice zapewniając w tych miejscach ład i porządek. W działaniach tych wspierać ich będą policjanci służby kryminalnej, których głównym zadaniem jest przeciwdziałanie takim zjawiskom, jak kradzieże kieszonkowe. Funkcjonariusze pilskiej drogówki podczas akcji zadbają o bezkolizyjne i bezpieczne dotarcie do miejsc zbiorowego pochówku - informuje nadkom. Tomasz Wojciechowski, rzecznik prasowy KPP w Pile.

Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Bądźmy ostrożni podczas jazdy samochodem, a także uważajmy na kieszonkowców, dla których grupy ludzi w okolicach cmentarza są łakomym kąskiem.

Zmiany organizacji ruchu 1 listopada w Pile:

1. Ulica Motylewska od skrzyżowania z ulicą Przemysłową – wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu.
2. Przy ulicy Przemysłowej ruch odbywał się będzie w jednym kierunku – do centrum miasta, natomiast ruch autobusów wzorem lat ubiegłych odbywał się będzie w dwóch kierunkach.
3. Na głównych skrzyżowaniach w obrębie cmentarza komunalnego w Pile będą wyznaczone stałe posterunki regulacji ruchu.
4. Przy al. Poznańskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Motylewską, lewy pas ruchu w kierunku miasta będzie okresowo zamknięty.

Źródło: KPP w Pile

Przeczytaj więcej o: pila, policja, bezpieczeństwo, akcja znicz,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group