Asta Video Fest

Piotr Stawiński nadal sponsorem Victorii

29.10.2013   Autor: Redakcja
---

Właściciel firmy Tec System - Piotr Stawiński był w sezonie 2013 sponsorem głównym Victorii Piła. W minionym tygodniu zadeklarował chęć przedłużenia współpracy.

Władze pilskiego klubu w ubiegłym tygodniu spotkały się ze sponsorem głównym Victorii - Piotrem Stawińskim. Efektem tego jest deklaracja przedłużenia współpracy.

- Spotkaliśmy się z panem Piotrem Stawińskim w czwartek i jak zwykle nasze rozmowy były bardzo konkretne. Usłyszałem jasną deklarację, że w sezonie 2014 firma Tec System w dalszym ciągu będzie sponsorem Victorii i nie ukrywamy satysfakcji z tego powodu - powiedział Tomasz Żentkowski, członek zarządu pilskiego klubu.

Obie strony nie ustaliły jeszcze dokładnego zakresu współpracy. Dojdzie do tego w najbliższych tygodniach. - Była to właściwie pierwsza rozmowa o kolejnym sezonie. Przedstawiłem dokładne rozliczenie naszych finansów za rok 2013 i plany na przyszłość. Jesteśmy dumni, że tak poważny biznesmen kolejny rok powierza nam swoje pieniądze - dodał T. Żentkowski.

Wsparcie finansowe ze strony Piotra Stawińskiego, to solidny zastrzyk dla budżetu pilskiego klubu. Teraz działacze Victorii mogą spokojnie myśleć o budowaniu składu na kolejny sezon.

Źródło: Robert Szłapak, rzecznik prasowy Victorii Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group