Fabryka zdrowia już działa!

09.10.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Sala maszyn siłowych, 2 sale fitness, 3 profesjonalne korty do squasha – to tylko część atrakcji jakie można znaleźć w Gym Factory - największym Centrum Rekreacji w Pile.

Pilanie długo czekali na otwarcie największego kompleksu sportowego w naszym mieście. Jak się okazuje było warto, bo Gym Factory to blisko 3 tysiące metrów kwadratowych, na których znajdują się m. innymi sale ćwiczeń siłowych, zumby, czy chociażby coraz bardziej popularnego w Polsce Cross Fitu. Gym Factory to również zajęcia dla najmłodszych – Dbamy o rozwój naszych dzieci. W swojej ofercie mamy ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne oraz zajęcia dla dzieci z nadwagą – wyjaśnia menadżer Gym Factory, Kamila Hinz.

Nowoczesny sprzęt treningowy, profesjonalna opieka trenerska, ale również squash na światowym poziomie - Jesteśmy w Pile, jeśli chodzi o squasha, jedynym ośrodkiem, który posiada profesjonalne korty. Są to korty, które posiadają atest Światowej Federacji Squasha – mówi instruktor Gym Factory, Krzysztof Bielawski.

W niedalekiej przyszłości GF na swoich kortach gościć będzie zawodników z całej Polski – Już niebawem klub będzie zarejestrowany w Polskiej Federacji Squasha, co oznacza, że na naszych kortach rozgrywane będą turnieje ogólnopolskie – dodaje Bielawski.

Każdy klient kupując karnet do Gym Factory ma dostęp do wszystkich zajęć, sprzętów oraz do sauny bez ograniczeń. Dodatkowo płatny jest natomiast Squash, Cross Fit, zajęcia grupowe dla dzieci oraz wstęp do Fun Factory. Pełna oferta klubu znajduje się na stronie internetowej www.gymfactory.pl.

Przeczytaj więcej o: pila, sport, rekreacja, silownia, zdrowie, Gym Factory, fitness,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group