Psia parada

05.10.2013   Autor: Redakcja
---

Małe, duże, zadziorne, nieśmiałe i wesołe, psy - bo o nich mowa już po raz 7 wspólnie ze swoimi właścicielami, przemaszerowały ulicami Piły.

Parada psów to nieodłączny element organizowanego w Pile Światowego Dnia Zwierząt. Dnia podczas, którego przede wszystkim organizatorzy zwracają uwagę na humanitaryzm. Na fakt iż zwierzęta, to nasi mniejsi bracia, którzy podobnie jak ludzie wymagają szacunku i pomocy. - Chcemy pokazać podczas tego spotkania, że każdy pies może być szczęśliwy. Dodatkowo podczas każdej parady promujemy adopcję psów ze schroniska. W tym roku razem z nami są dwa pieski z pilskiego schroniska - Bogna Oleszak, prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział w Pile.

Parada psów to także okazja do zaprezentowania swoich milusińskich przez właścicieli i pochwalenie się nimi. W tym roku również rozegrane zostały liczne konkursy między innymi na najpiękniejszego psa. Dwunożni uczestnicy parady mogli także zasięgnąć fachowych porad od lekarza weterynarii oraz psiego psychologa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group