Bokserski memoriał

08.09.2013   Autor: Magdalena Lach
---

W Poznaniu odbył się Memoriał imienia Bolesława Gajnego, wieloletniego prezesa Okręgowego Związku Bokserskiego. W imprezie  nie mogło zabraknąć pięściarzy Sokoła.

Do Poznania pojechało siedmiu zawodników pilskiego klubu, jednak w ringu zobaczyliśmy pięciu z nich. Dla Krystiana Romela i Pawła Kwapisza nie było przeciwników. Najmłodszy z nich Paweł Tarczński kolejny raz pokazał, że rośnie z niego przyszły mistrz. Zawodnik pilskiej sekcji pokazał dojrzały boks, zwody uniki oraz walkę w zwarciu. Jego przeciwnikiem był Artur Bagasarian z Armenii reprezentujący PKB Poznań.

Kolejnym zwycięzcą turnieju był Fabian Maślany, który zwyciężył Pawła Szłapę ze Sparty Złotów. Paweł Piotrowski po ładnej walce pokonał Kevina Oliszewskiego z KKS Kalisz. Gorycz porażki przełknąć musieli Mikołaj Tobera, którego po wyrównanej walce pokonał Dominik Walkowiak z Polonii Leszno oraz Patryk Tarczyński startujący wagę wyżej niż normalnie. Jego przeciwnikiem był doświadczony Kamil Ławicki z klubu Boks Poznań.

Już nie długo kolejne międzynarodowe turnieje w Grudziądzu oraz Bydgoszczy. Również lider pilskiego klubu weźmie udział w międzynarodowych przygotowaniach - Razem z Dawidem Michelusem udaję się do Irlandii na zgrupowanie kadry Polski. Jest to jeden z etapów przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się w październiku w Kazachstanie – wyjaśnia trener pilskich pięściarzy Sławomir Nowicki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group