Ostatni weekend wakacji...

31.08.2013   Autor: Magdalena Lach
---

... można spędzić w domu, u znajomych lub bardziej na sportowo, korzystając z atrakcji jakich dostarcza nam wyciąg nart wodnych i wakeboardingu w Margoninie.

W 2009 roku, na pięknym Jeziorze Margonińskim powstał jeden z najlepszych w Polsce, wyciąg do nart wodnych i wakeboardingu z własną wypożyczalnią sprzętu. Jest to pierwszy wyciąg w Wielkopolsce i drugi co do wielkości wyciąg elektryczny w Polsce. Trasa liczy blisko 1000 metrów.

Margonin to nie tylko idealne miejsce do uprawiania tych ekstremalnych sportów. Korzystając z ostatnich dni wakacji, można wybrać się tam z całą rodziną, bowiem obiekt dysponuje piękną piaszczystą plażą, bazą noclegową oraz kilkoma punktami gastronomicznymi. Ostatnią inwestycją na terenie ośrodka jest kompleks zjeżdżalni z wodnym placem zabaw.

Do tej niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce (50 kilometrów od Piły w kierunku Poznania) lubią również przyjeżdżać gwiazdy muzyki. W niedalekiej przeszłość na margonińskiej scenie gościły takie nazwiska jak Beata Kozidrak czy chociażby Oceana - autorka oficjalnego hymnu Euro 2012, "Endless Sommer".

Warto więc zastanowić się czy ostatnie dni wakacji spędzić w domu przed telewizorem, czekając na powrót do szkoły lub pracy, czy może nieco bardziej aktywnie wykorzystać ostatni wolny weekend.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group