Motocykle znów zawarczą

27.08.2013   Autor: Redakcja
---

Po kilku tygodniach przerwy, żużlowe emocje wracają na Bydgoską. Już w środę odbędą się bowiem eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Dobra informacja dla wszystkich sympatyków czarnego sportu. 28 sierpnia w Pile odbędą się zawody żużlowe. Zapowiada się ciekawe ściganie, gdyż w stawce sześciu ekip, które powalczą o awans do finału, znajdzie się aż czterech przedstawicieli ekstraligi. Grono uczestników pilskiej eliminacji uzupełni zespół Orła Łódź i oczywiście gospodarze - Victoria Piła.

Nie ma pewności, czy wszystkie drużyny pojawią się w najsilniejszych składach, jednak takie firmy jak Falubaz Zielona Góra, Stal Gorzów, czy Sparta Wrocław, z wychowankiem pilskiego klubu - Patrykiem Dolnym w swoich szeregach, gwarantują ciekawe zawody. Nasi juniorzy nie są bez szans, co pokazali już w tym sezonie. Zwłaszcza na swoim torze są groźni dla każdego.

Pilska eliminacja rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu programu, w cenie 5 zł. Awans do finału, który zostanie rozegrany 21 września w Gdańsku, wywalczą dwa najlepsze zespoły.

Awizowane składy

Victoria Piła
1. Patryk Karczmarz
2. Arkadiusz Pawlak
15. Piotr Rybak

Stelmet Falubaz Zielona Góra
3. Adam Strzelec
4. Kamil Adamczewski

Betard Sparta Wrocław
5. Patryk Dolny
6. Patryk Malitowski

Orzeł Łódź
7. Marcin Bubel
8. Rafał Dąbrowski

Lechma Start Gniezno
9. Oskar Fajfer
10. Adrian Gała

Stal Gorzów
11. Adrian Cyfer
12. Łukasz Cyran

Przeczytaj więcej o: pila, zuzel, emocje, ściganie, patryk dolny, eliminacje, mmppk,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group