Wakacje bez odpoczynku

11.08.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Pięściarze WKS Sokół Piła pracowicie spędzają wakacje. Pilanie mają za sobą dwa obozy, podczas których podopieczni Sławomira Nowickiego budowali formę na drugą część sezonu.

Sokół dwukrotnie szlifował swoje umiejętności w Zakopanem razem z kadrą Wielkopolski. Łącznie 17 reprezentantów pilskiego klubu pracowało nad kondycją potrzebną do zbliżających się zawodów.

Dwóch pięściarzy Sokoła ma przed sobą poważne zawody. Krystian Romel - walczący w kategorii 60 kg - od wczoraj rywalizuje o mistrzostwo Polski w kategorii junior młodszy podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która rozgrywana jest w Łodzi.

Kalendarz imprez sportowych Dawida Michelusa jest bardziej napięty. Pilanin obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Wiśle. Dziesięciodniowy obóz zakończony zostanie meczem Polska- Niemcy. Następnie podopieczny Sławomira Nowickiego razem z reprezentacyjnymi kolegami rozegra czwórmecz, w którym wystąpią Francja, Irlandia, Ukraina oraz Polska.

Największym wyróżnieniem i szansą na pokazanie swoich niemałych umiejętności jest powołanie pilanina po raz kolejny do ligi World Series of Boxing, która rozpocznie się w październiku.

Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne sukcesy utalentowanych pięściarzy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group