Kalendarium

środa 12 Wrzesień 2018

KONKURS – WYGRAJ LAPTOPA!

Miejsce: Inwest-Park Sp. z o.o.

Fundusze Europejskie wpływają na wygląd naszego miasta i okolic, usprawniają funkcjonowanie przedsiębiorstw, zarówno tych dużych jak i małych rodzinnych firm. Zmieniają także nasze życie.
Środki unijne pomagają rozwijać polską gospodarkę, pobudzają przedsiębiorczość i ułatwiają powstawanie nowych firm oraz napędzają rozwój już istniejących. Pracownikom, osobom bezrobotnym oraz studentom umożliwiają podnoszenie kwalifikacji. Dzięki funduszom europejskim zmienia się również nasze otoczenie, łatwiej jest chronić środowisko naturalne oraz dbać
o zdrowie czy o dobra kultury. Z efektów wykorzystania Funduszy Europejskich korzysta zatem każdy z nas – bezpośrednio lub pośrednio.

Co trzeba zrobić?
 poszukaj w swojej okolicy unijnych projektów (np. obiektu, drogi, beneficjenta realizującego projekty szkoleniowe),
 przygotuj scenariusz filmu opowiadający o tym, na co środki unijne zostały wykorzystane i jak to wpłynęło na Twoje otoczenie (na środowisko naturalne, na mieszkańców Twojej miejscowości lub osiedla, na Twoją rodzinę lub bezpośrednio na Ciebie),
– zaangażuj „aktorów”,
– nagraj ciekawy film swoim telefonem lub kamerą,
– wyślij film na konkurs!
Film powinien trwać maksymalnie 3 minuty i zawierać informację o finansowaniu ze środków UE, może to być sfilmowana tablica informacyjna lub umieszczony w filmie tekst z logotypami unijnymi.

A co potem?
Spośród wszystkich filmów zostanie wybrany 1 najciekawszy i najbardziej kreatywny, której autor otrzyma nagrodę – laptopa.

Na przesłanie filmu masz czas do 30 września 2018 r. do godziny 24:00.
Zanim przystąpisz do konkursu, zapoznaj się z REGULAMINEM dostępnym na stronie www.inwestpark.pila.pl

Data: 12 Wrzesień 2018 - 30 Wrzesień 2018

Godzina rozpoczęcia: 13:00

Miejsce: Inwest-Park Sp. z o.o.

Adres: 64-920 Piła, ul. Dąbrowskiego 8

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.