Pracownicy Grupy Asta przychodzą do pracy z dziećmi

16.04.2019|Autor: Michał Kępiński

Strajk nauczycieli to kłopot nie tylko dla rodziców, którzy mają problem z zapewnieniem opieki swoim dzieciom, ale też problem dla firm, które muszą liczyć się z tym, że część pracowników będzie zmuszona zostać w domu.

Dlatego sporo pracodawców postanowiło umożliwić pracę zdalną w domu, albo zapewnić opiekę dla dzieci w firmie. Z taką inicjatywą wyszła między innymi ASTA GROUP.

Dzisiejszy dzień jest dla nas, całej ASTA GROUP, dniem szczególnym ponieważ są z nami dzieci bardzo wielu naszych pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników w związku ze strajkiem nauczycieli przygotowaliśmy całodzienną opiekę dla pociech naszych pracowników. W ramach opieki zapewniamy naszym dzieciom wiele różnych rozrywek w tym edukacyjnych. Jest także przewidziany dla milusińskich ciepły posiłek – tłumaczy Bartosz Wicijowski, dyrektor sprzedaży i marketingu ASTA-NET.

Pracownicy wchodzący w skład Grupy Asta nie muszą się martwić o opiekę nad swoimi dziećmi w czasie trwającego strajku nauczycieli. W godzinach pracy rodziców, firma zorganizowała czas najmłodszym. Dzieci mogą między innymi wziąć udział w zabawach tematycznych i konkursach. Pociechy zapoznają się także z tym co na co dzień w pracy robią ich rodzice.

Przeczytaj więcej o: asta bud, asta-net, Bartosz Wicijowski, dyrektor sprzedaży i marketingu ASTA-NET, Pracownicy Grupy Asta przychodzą do pracy z dziećmi, TV ASTA

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Wasz ogladacz

  Jakbyście w przekazach al’a maraz nie popierali strajku to kto wie pewnie cześć dzieci byłaby w szkole lub wszystkie

 • księżyc

  tęcza ? ale jesteście lewicowi

 • Świetnie

  Widzę, ASTA propaguje homosexualizm wśród dzieci , bardzo inteligentne , co będzie kolejnym krokiem ?

  • księżyc

   niekoniecznie promuje,
   tęcza z 7 kolorami to tęcza chrześcijańska
   tęcza związana z ruchami LGBT ma 6 lub 5 kolorów (niby było to związane z cenami barwników przy produkcji masowej flag na przełomie 70/80 lat )

 • Hilary

  A mamy z Lidla, biedronki albo z Philipsa???
  Czy nauczyciele strajkuja w czwartek i piątek czy korzystają z ferii?,?

  • paweł

   jak zobaczą swoją najbliższą wypłatę to może przyjdzie opamiętanie i refleksja, że strajk to droga donikąd. żadna zbiórka pieniędzy nie uratuje ich sytuacji. 5 mln zebrane w ciągu kilku dni tylko pozornie robi wrażenie. nauczycieli strajkujących jest podobno 600 tysięcy. to daje trochę ponad 8 zł na jednego nauczyciela. także ten…

 • tezpilanin

  pracownicy z Asty i innych firm też mają 13ta pensję i 3 m-ce urlopu ? no i czy pracują 4 h dziennie? w tym 30 min przerwy 🙂 a wysyłając dzieci na korepetycje , otrzymują rachunek lub paragon? 🙂