Startują Targi Pracy

13.04.2019|Autor: Artur Maras

Dzisiaj w InwestParku rozpoczynają się XI Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Na niemal 40 stoiskach można zapoznać się z ofertą pracodawców z regionu oraz zasięgnąć porad ekspertów.

Będzie można bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami, przedstawić im swoją kandydaturę, pokazać CV. Dla osób, które potrzebują poprawienie tego CV będzie możliwość porozmawiania z doradcami zawodowymi, omówienie tego dokumentu, zrobienia bezpłatnie zdjęcia do CV. Będziemy mogli tez zaproponować Państwu warsztaty dla tych osób, które myślą o przekwalifikowaniu się czy zdobyciu jakiegoś nowego zawodu – mówi Anna Burzyńska z InwestParku.

Od rana w holu InwestParku na niemal 40 stoiskach będzie można zapoznać z ofertą pracodawców z regionu oraz zasięgnąć porad ekspertów. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach florystycznych, dotyczących programowania czy wielu innych. Można zapisywać się na nie wcześniej poprzez stronę www.inwestpark.pila.pl. Na targach mile widziana jest także młodzież, która chce zapoznać się z ofertą pilskich firm, czy skorzystać z pomocy w wyborze kariery zawodowej. Przygotowano także pokazy. Naukowcy z firmy Space is More opowiedzą np. o prowadzonych projektach badawczych w naziemnej bazie kosmicznej Lunares.

Przeczytaj więcej o: anna burzyńska, inwestpark piła, startują targi pracy, targi pracy piła, xi pilskie subregionalne targi pracy i kariery

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.