Poszukiwany dyrektor

13.04.2019|Autor: Jakub Sierakowski

Wakat w Jastrowiu. Poszukiwana jest osoba na stanowisko dyrektora tamtejszego domu kultury. Został już ogłoszony konkurs, który ma wyłonić odpowiedniego kandydata.

Szukamy osób, które ma co najmniej 5 – letnie doświadczenie stażu pracy, niekoniecznie w instytucjach kultury, ale dobrze by było. Oczywiście, też osoba, która ma odpowiednie wykształcenie, właśnie w kierunku zarządzania instytucjami kultury, ewentualnie jakieś pokrewne kształcenie. I przede wszystkim najważniejsza rzecz- przedstawi odpowiednią koncepcję funkcjonowania ośrodka kultury. Oczekiwałbym od tej osoby nowych pomysłów, nowych rozwiązań, które kandydat przedstawi – mówi Piotr Wojtiuk, burmistrz Jastrowia.

Fotel dyrektora Ośrodka Kultury w Jastrowiu został pusty z powodów kadrowych. Dotychczasowa dyrektorka, Agnieszka Głyżewska-Klofik objęła stanowisko zastępcy burmistrza. Za kulturę w mieście odpowiadała przez 6 lat. Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi prawdopodobnie 2 tygodnie później.

Przeczytaj więcej o: agniesza głyżewska-klofik, konkurs na dyrektora domu kultury, kultura jastrowie, ośrodek kultury jastrowie, Piotr Wojtiuk, wakat jastrowie

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.