“Nie mają nic do zaoferowania oprócz kłamstwa”

26.03.2019|Autor: Justyna Zamorska

Joanna Lichocka ubiega się o mandat europosła w Wielkopolsce. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości startuje z trzeciego miejsca. Podczas niedzielnego spotkania z mieszkańcami Piły mówiła o propozycjach programowych partii rządzącej i przestrzegała przed wygraną opozycji.

– Apeluję za każdym razem: nie wierzcie w ani jedno ich słowo, oni kłamią tak jak oddychają. Oni manipulują i nie mają nic innego do zaoferowania oprócz kłamstwa. Jeżeli, by stanęli w prawdzie i mieli dyskutować merytorycznie to są przegrani – mówiła w Pile Joanna Lichocka, kandydatka PiS w wyborach do Europarlamentu.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka podczas spotkania z mieszkańcami Piły między innymi prezentowała główne założenia „wielkiej piątki Kaczyńskiego” i zachęcała do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w eurowyborach.

Wielkopolską listę kandydatów do Europarlamentu otwiera wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski. Z drugiego miejsca startuje Andżelika Możdżanowska. O głosy ubiegać się będzie także pilski poseł Marcin Porzucek, który startuje z miejsca szóstego.

Przeczytaj więcej o: "Nie mają nic do zaoferowania oprócz kłamstwa", Joanna Lichocka, kandydatka PiS w wyborach do Europarlamentu, piła lichocka, pis piła, wybory piła, wybory pis piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Monika

  Program PO – OBALIĆ RZĄD.

  • 1

   a jaki jest program PiS? Utrzymać się za wszelką cenę u władzy. Za WSZELKĄ cenę!

   • frantisek

    I uzyskać w Parlamencie większość konstytucyjną. Zmienią Konstytucję i wtedy nastąpi zdziwienie. Koniec 500+, koniec dodatkowych emerytur, itp., itd.

  • Kotwiłło Barnaba

   Ujął bym to inaczej: Program PO – wypierd@lić zaczadzonych partaczy przez okna biur w których się pomyłkowo znaleźli.

 • pola

  Wspaniały przykład rzetelnego dziennikarstwa-z całego spotkania wybrano trzy zdania wyrwane z kontekstu,ze tez ten pis taki agresywny i niemerytoryczny i ta ciągła nienawiść…Brak wypowiedzi posłów czy broń boze otwartej anteny.Brawo Justyna Zamorska…Będą z ciebie ludzie…

  • Kinga

   Droga pani🙂
   Polecam aby spróbować nie obrażać ludzi, którzy mają odwagę podpisać się pod swoimi tekstami.
   To nie były trzy zdania- to język pisu. 🙂
   Ps. A wytworna pani w przepięknej zielonej sukience, następnym razem niech zadaje szyku gdzie indziej 🙂🙂🙂

   • Justyna Rusin

    Cóż to Kinga-prawda w oczy kole? Gdzie tu obraza-zwykłe stwierdzenie faktu,żenujący poziom ‘dziennikarstwa’ będący w zasadzie zwykłą manipulacją bez cienia obiektywizmu czy choćby próby przedstawienia wersji drugiej strony.Firmowane własnym nazwiskiem.Żenua jak mówią Rosjanie…

    • Kinga

     Szanowna Pani.
     Nie jesteśmy per „ty”. O jakiej prawdzie pani mówi to ja nie wiem. Słuchałam wypowiedz tej brzydkiej kobiety j jedyne co z niej wyniosłam to język nienawiści, chamstwo, buta typowe dla języka pisu. I niewypracowana sukienka.
     Pozostaję z poważaniem,

  • Eliza

   Zaiste. Zaraz sama Lichocka tak jak prezydencki minister Szczerski kazał nauczycielom”robić sobie dzieci” i zamiast przeprosić nauczycieli właśnie za te oburzające słowa to przepraszał za to, że źle go ZROZUMIANO! bo przecież on wcale nie miał tego na myśli a nauczyciele i reszta tacy głupi, że nie rozumieją, to posłanka nie wiadomo skąd będzie zaraz tłumaczyć, że wcale tak nie powiedziała jak powiedziała a jej trolle komentować, że manipulacja, że nierzetelnie bo co? nikt nie dodał w materiale jaka jest cudowna, piękna, walczy o polską rację stanu, jest niekwestionowaną liderką praworządności w Polsce i kocha ludzi oraz opozycję! Takie rzeczy to w TVP tylko 😉

   PS TVP, które dostało ponad MILARD złotych NASZYCH pieniędzy na dalszą propagandę a ludzie na SORach umierają. Wyborcom PiSu gratuluję

 • Ktos

  Nie ma to jak rozdawać pieniądze nieroba kosztem ludzi pracujących mam nadzieję że po przegranych wyborach ktoś wreszcie PiS rozliczy z jej buty i arogancji

 • Wacław Moliwoda

  Pani Lichocka , wzór rzetelnego “dziennikarstwa” i “merytoryczna” członkini KRTiR

 • Kinga

  Akurat mnie tez te słowa wyjątkowo uderzyły tej pani w potlamszonej zielonej kiecce. Język nienawiści i buta

 • pisfan

  coś licho wypadła pani

 • witcher

  zwłaszcza..kłamstwem”są 85 tys. pensje dla tych dwóch lachociągów w NBP,u Glapińskiego,afera KNF(zamieciona pod dywan),,,komisja”Maciererwicza ssąca za nic gigantyczne pieniądze,akshumacje,które nic dały i nikomu nie były potrzebne,obłąkane stawianie pomników Kaczyńskiego gdzie popadnie,na chama i wbrew opinii publicznej,jawne dopieszczanie faszystów,afera,,srebrnej”z Kaczyńskim i klechą z 50tys.w kopercie,pasienie dupy Rydzykowi i kościołowi wogóle,promy i samochody elektryczne,rozwalona oświata,sądy i zdewastowanue środowisko…i tak mozna bez końca,a wy dalej onanizujcie się ośmiorniczkami !

 • Yedek

  “Apeluję za każdym razem: nie wierzcie w ani jedno ich słowo, oni
  kłamią tak jak oddychają. Oni manipulują i nie mają nic innego do
  zaoferowania oprócz kłamstwa”. . . czy ten babsztyl postradał zmysły ? koryto + odebrało rozum ?

 • pilanin

  Asta – manipulacja level hard.

 • Leo
 • Akacjo

  Prędzej mi ręka uschnie niż ja zagłosuję na tą żmiję.

  • Lolopindolo

   Zupełnie możliwe że ci uschnie,ale obawiam się że od czegoś zupełnie innego…

 • Pikollo

  „Apeluję za każdym razem: nie wierzcie w ani jedno ich słowo, oni kłamią tak jak oddychają. Oni manipulują i nie mają nic innego do zaoferowania oprócz kłamstwa. Jeżeli, by stanęli w prawdzie i mieli dyskutować merytorycznie to są przegrani– ….. Niech mi ktoś udowodni ta Pani kłamie ? Mówiąc o złodziejach i manipulacji itd , oceniać i łgać to każdemu podobno wolno . Tylko meritum sie liczy a nie kompleksy wobec Kaczora . Ludzie , pobudka za nim będzie za późno , zanim wam wszystko zabiorą włącznie z waszymi dziecmi i wnukami oddajac pod opiekę LEgept. Chcesz tego ? …..

  • Grajux

   A PiS nie kłamię, nie manipuluje? Ogólnie każdy polityk mija się z prawdą i manipuluję ludźmi taki zawód. Zawsze wybór w wyborach jest niestety na mniejsze zło.

   Nikt nie chce oddać moich Pańskich czy innych dzieci pod opiekę LEgept 🙂 Tutaj Pan chyba kłamię chyba, że ma Pan na to dowody? Słucham 😀 Bo z Pańskich słów wychodzi, że będą zabierać dzieci 🙂 teraz Pan kłamie.