ZAZ w Wałczu i PSZOK w Pile walczą o nagrody

15.03.2019|Autor: Redakcja

Dwie inwestycje z naszego regionu walczą w konkursie Top Inwestycje Komunalne. Do finału wyłoniono 25 inwestycji z całego kraju.

W drugim etapie konkursu głos należeć będzie do członków Rady Konsultacyjnej, którzy spośród nominowanych projektów wskażą swoich faworytów. Jednocześnie w głosowaniu internetowym swój typ wybierzecie także Wy – Czytelnicy ogólnopolskiego serwisu PortalSamorzadowy.pl – czytamy na stronie organizatora konkursu.

O głosy czytelników walczy Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu oraz Budowa 13 Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie 12 Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”.

Tu można głosować na ZAZ WAŁCZ

A tu można oddać swój głos na PSZOK PIŁA

Każdy może oddać głos za lub przeciw każdej z nominowanych inwestycji. Głosowanie zakończy się 6 maja o godz. 12.

Laureaci konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019 zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Przeczytaj więcej o: Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi, pszok piła, Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu, ZAZ w Wałczu i PSZOK w Pile walczą o nagrody, zaz wałcz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pilanin

  Za wycofanie się ze zbiórek odpadów wielkogabarytowych (a taką informację przeczytałem wczoraj), pilski związek zbiórki śmieci PRGOK nie powinien dostać żadnej nagrody, ale solidną karę. Aż się boję myśleć, jak za chwilę będą wyglądały nasze osiedla. Nie ma jak podnieść opłaty i robić mniej niż do tej pory…

 • Marian

  PSM poinformowała, że PRGOK nie przewiduje w tym roku zbiórek odpadów problemowych i wielkogabarytowych. Takie ogłoszenie pojawiło się na klatkach schodowych. Napisano, że odpady wielkogabarytowe można samemu przywozić do Altvatera. Nie wspomniano jednak nic o odpadach problemowych. Co z nimi? Chodzi np. o farby, kleje, rozpuszczalniki. Tego podobno nie przyjmują. Czy zatem wyrzucać to do kosza na odpady zmieszane? Czy Redakcja może się tym zainteresować?

 • Pan K

  Zafundowali nam kolejną podwyżkę (o 50% dla odpadów segregowanych i o 150% dla niesegregowanych!!) + brak zbiórek odpadów = niech mnie w d… pocałują

 • czytelnik

  to ja mam płacić więcej za śmieci nawet jak segreguje???? i jeszcze wielkogabarytowych już nie będą zbierać?????????? to ja będę płacić więcej, a zabierać będą mniej!!!!!!!!! to tak jak z czekoladą w książce “rok1984”