Polonia Piła wraca na tor przy Bydgoskiej

15.03.2019|Autor: Jakub Sierakowski

Polonia Piła wraca na tor. Przed żużlowcami intensywne cztery dni. Oprócz pilskich zawodników, kibice na torze zobaczą także młodzieżową reprezentację Danii.

– Plan jest następujący: jutro pierwszy trening drużyny od godziny 15. Powinni się pojawić wszyscy zawodnicy, za wyjątkiem Maksa Dilgera, który powinien przyjechać w piątek oraz Thomasa Jonassona i Andreasa Lyagera, którzy są na zgrupowaniach reprezentacji Szwecji i Danii. W piątek planowany jest turniej indywidualny w wykonaniu naszych zawodników – jest ich tylu, że mogą się zmierzyć sami ze sobą – mówi Remigiusz Kaja, wiceprezes Euro Finance Polonii Piła.

Turniej rozpocznie się o 15.30. W sobotę na treningi do Piły przyjedzie młodzieżowa reprezentacja Danii, z selekcjonerem Hansem Nielsenem. Duńczycy pokażą się na torze po godzinie 14. Zwieńczeniem weekendu będzie trójmecz z podopiecznymi legendy Polonii: dwie drużyny stworzą właśnie Skandynawowie, a jedną pilscy zawodnicy.

Najprawdopodobniej 22 marca na torze w Pile odbędzie się kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem pilan będzie Wybrzeże Gdańsk.

Przeczytaj więcej o: Andreas Lyager, Maks Dilger, polonia piła, Polonia Piła wraca na tor przy Bydgoskiej, Remigiusz Kaja, thomas jonasson, wiceprezes Euro Finance Polonii Piła, żużel piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.