Repertuar Kina Helios na marzec

13.03.2019   Autor: Redakcja

Pilski Helios przedstawia wiosenny repertuar, a w nim nowość. Polski dramat biograficzny „Kurier”. Nie zabraknie również propozycji dla całych rodzin oraz ciekawych projektów specjalnych.

„Kurier” to opowieść to człowieku, którego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. Odtwórcą głównej roli jest Philippe Tłokiński.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”.

Kino Helios proponuje w najbliższym tygodniu film w ramach Kina Kobiet. A w nim „Całe szczęście” w środę o 18:30. Z cyklu Kino na Temat „Mia i biały lew” w poniedziałek o 9:30 oraz „Kurier” w czwartek o 11:00 i 13:15. W ramach Kina Konesera „Mirai” w poniedziałek o 18:30 „Twój Vincent” w ramach Kultury Dostępnej”.

Nadal będą wyświetlane filmy „Całe szczęście”, „Corgi, psiak Królowej”, „Jak wytresować smoka 3”, „Kapitan Marvel”, „Kobiety mafii 2”, „Największy dar” oraz „Robaczki z zaginionej dżungli”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group