Będzie przebudowa al. Niepodległości

12.03.2019|Autor: Paweł Różycki

Po dwóch nieudanych przetargach Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała wykonawcę na przebudowę drogi w ciągu al. Niepodległości i ul. Wodnej od ul. Koszalińskiej do ronda im. Jana Pawła II. Wykonawca będzie miał 100 dni od dnia zawarcia umowy na przeprowadzenie prac.

Pierwsze przetargi na przebudowę al. Niepodległości GDDKiA unieważniło z powodu zbyt dużych wymagań finansowych oferentów. Ostatecznie w ostatnim przetargu udało się wybrać wykonawcę. Jeśli nie będzie odwołania w następnym tygodniu zostanie podpisana umowa. Od tego czasu wykonawca ma 100 dni na wykonanie prac. A te będą polegały na sfrezowaniu nawierzchni, ułożeniu nowej nawierzchni, wymianie krawężników, wykonaniu pasa do skrętu w lewo w ul. Niemcewicza, wykonaniu małego ronda na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Popiełuszki oraz wymianie nawierzchni chodników i zjazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Popiełuszki do ronda Jana Pawła II.

Przeczytaj więcej o: GDDKiA al Niepodległości remont, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Piła, Koszalińska Piła, Popiełuszki Piła, przebudowa Niepodległości, remont Niepodległości Piła, rondo Jana Pawła II Piła, wodna piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.