Kandydaci Koalicji Europejskiej do PE

11.03.2019|Autor: Redakcja

Nieoficjalna lista kandydatów do Paramentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej w Wielkopolsce została podana dziś na konferencji prasowej przez europosła Andrzeja Grzyba.

Z “jedynką” wystartuje Ewa Kopacz. Drugi na liście Koalicji Europejskiej ma być Leszek Miller. Następnie Andrzej Grzyb. Z “czwórką” Adam Szejnfeld.

Oficjalna lista zostanie podana 16 marca.

Przeczytaj więcej o: Adam Szejnfeld, ewa kopacz, Leszek Miller, lista Koalicji Obywatelskiej do europarlamentu, wybory do europarmentu

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pilanin

  No to mamy spadochroniarzy. Ewa Kopacz ze Skaryszewa (powiat radomski), Leszek Miller z Żyrardowa.

  • Krzysztof gustaw

   A jaka to dla Ciebie różnica? Nawet jeśli z KE kandydowaliby sami miejscowi, choćby twój najbliższy sąsiad, to i tak zagłosujesz na spadochroniarskiego tłuka – Krasnodębskiego, bo tak sobie życzy Twój kurduplowaty guru na kaczych łapach, a jego życzenie jest rozkazem, dla Ciebie i Tobie podobnym.

   • pilanin

    Krzysiu, skąd w Tobie tyle agresji? Tłuka, kurduplowaty, kacze łapy – czy wypada, żeby taki kulturalny człowiek używał tak pogardliwego języka? Pozdrawiam serdecznie.

    • Grajux

     Jak dla mnie to zawsze wybory powinny być tylko i wyłącznie tam gdzie mieszka na stałe.
     Jeśli ktoś nawet pochodzi z Rzeszowa, ale się przeprowadził do Piły na stałe to nie widzę problemu.

    • ja

     Krzysiu już dawno udowodnił, że nazywanie “kulturalnym człowiekiem” to wielka przesada.

 • Jan

  Jeżeli komuś tęskno do czasów komuny to zapraszam do głosowania na Koalicję Europejską. Ja wysiadam. Kilka słów o wiceliderze listy Leszku Millerze, bo może niektórzy zapomnieli albo nie słyszeli:

  Leszek Miller – od lat 60. członek Związku Młodzieży Socjalistycznej. W 1969 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W latach 1970–1971 był wiceprzewodniczącym zarządu miejskiego ZMS w Żyrardowie, w latach 1973–1974 pełnił tam funkcję sekretarza komitetu zakładowego PZPR. W latach 1974–1977 studiował nauki polityczne w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR. Po studiach był etatowym pracownikiem aparatu partyjnego. Pracował w Komitecie Centralnym, kierując Zespołem ds. Młodzieży, a następnie Wydziałem ds. Młodzieży, Kultury Fizycznej i Turystyki. Był członkiem Komisji ds. Wewnątrzpartyjnych oraz Działalności Partii w Organach Przedstawicielskich i Administracji Państwowej KC, a także Komisji ds. Propagandy KC. W lipcu 1989 został członkiem Biura Politycznego KC PZPR, wchodząc tym samym w skład głównego kierownictwa partii. Należał do grona najbliższych współpracowników Mieczysława Rakowskiego.

 • kkk

  Adam Szejnfeld czwarty. Nie żebym miał kiedykolwiek na niego zagłosować, ale tak właśnie wygląda kupczenie tak zwanymi miejscami biorącymi. Widać postkomuna rozdaje karty. Kopacz musiała ustąpić miejsca w Warszawie Cimoszewiczowi, to rzucono ją na jedynkę do Poznania w pakiecie z Millerem. A pan Szejnfeld musiał jeszcze ustąpić Grzybowi z PSL, który przecież za darmo do KE nie przystąpił. Nie dajcie się nabrać, bo w tym sztucznym tworze o nazwie Koalicja Europejska w ogóle nie chodzi o dobro Polski.

 • witcher

  kazdemu z nich,kazda PiSowska miernota i beztalencie,nie dorasta do pięt

  • Żur

   Skąd tak jednoznaczne stwierdzenie, Szanowny Panie? Zapraszam do dyskusji.
   Chętnie poznam Twoje argumenty, jeżeli tylko zechcesz je przedstawić.

   • witcher

    co mozna dobrego powiedzieć o totalnie skompromitowanym i ośmieszonym,,obatelu”Czarneckim,z plującą dykcją i mordą kretyna,którego zresztą przesunięto gdzie indziej,jakby gdzie indziej nie wiedziano co to za palant

    • Żur

     Z dużym zainteresowaniem przeczytałem Pańską kolejną wypowiedź, ale niestety nie znalazłem w niej żadnych konkretów. Ponawiam zatem prośbę o przytoczenie konkretnych faktów, które, jak Pan twierdzi, miały skompromitować, czy też ośmieszyć pana Czarneckiego. No i wcześniej pisał pan “kazda PiSowska miernota”, a w drugiej wypowiedzi pada wyłącznie nazwisko pana Czarneckiego. Czy mam wnioskować, że w ciągu kilkunastu godzin zmienił Pan zdanie na temat innych przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości?

     • witcher

      na temat wszystkich członków i wyborców,,praaaa i sprwiedliwośśśśścii”(mówiąc a’la Czarnecki)mam tylko jedno zdanie-dno i dwa metry mułu

     • ja

      A pod tym wszystkim witcher.