Dzień kobiet z Kinem Helios

06.03.2019   Autor: Redakcja

Panowie, którzy chcą sprawić prezent Paniom z okazji dnia kobiet, mogą je zaprosić na premierowy seans „Całe szczęście” z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Natomiast dla miłośników fantastyki idealny będzie „Kapitan Marvel”. W repertuarze Kina Helios również film „Narodziny gwiazdy”, z którego utwór „Shallow” został ostatnio nagrodzony oscarem.

Z pewnością nie tylko Panie będą zachwycone nową komedią romantyczną pt. "Całe szczęście”. Jest to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

W piątek również premiera „Kapitana Marvela”. Akcja filmu rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, wcześniej niepokazywanych w filmowym uniwersum Marvela. Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Gdy tytułowa bohaterka, Carol Danvers, będzie musiała się zmierzyć z własnym przeznaczeniem, odkryje prawdę o sobie i zostanie jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata.

A dla najmłodszych nowa propozycja kinowa: „Robaczki z zaginionej dżungli”. Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

Najciekawszą propozycją projektów specjalnych będzie Kino Konesera, a w nim aż dwa filmy. W poniedziałek o 18:30 „Narodziny gwiazdy”, który zachwycił publiczność, a piosenka „Shallow” słuchana jest na całym świecie. W środę o 18:30 „Córka trenera”. W ramach Kultury Dostępnej „303. Bitwa o Anglię” w czwartek o godzinie 13:00 i 18:00. Niedziela to tradycyjnie dzień rodzinny, więc dzieci miło spędzą czas na Filmowych Porankach, a w nich „Bajeczki Maszy cz. 4” - niedziela, 10:30.

A kto wybiera się do kina, będzie miał możliwość zobaczyć pozostałe filmy w kinie Helios, m.in. „Chłopiec z burzy”, „Corgi, psiak królowej”, „Jak wytresować smoka”, „Kobiety mafii 2”, „Mia i biały lew”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” oraz „O psie, który wrócił do domu”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group