Poszukiwana utalentowana młodzież

04.03.2019|Autor: Paweł Różycki

Klub Piłkarski Piła poszukuje utalentowanych piłkarzy z rocznika 2001, 2002, 2003 i 2004. 6 marca w środę o godz. 19.30 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się specjalny trening. Najlepsi zostaną włączeni na stałe do grupy juniorów młodszych i starszych trenowanych odpowiednio przez Karola Skibę i Tomasza Kowalskiego.

Talents Day ma wyłonić najbardziej zdolnych piłkarzy młodego pokolenia, którzy będą mogli zasilić szeregi drużyn juniora młodszego i juniora starszego Klubu Piłkarskiego Piła. Utalentowani młodzi piłkarze z rocznika 2001, 2002, 2003 lub 2004 będą mogli przyjść w środę 6 marca o godz. 19.30 na orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 i sprawdzić swoje umiejętności podczas specjalnego treningu. Trenerzy KP Piła wyłonią najlepszych, którzy otrzymają szansę na grę w Klubie Piłkarskim Piła. Jest się o co starać, ponieważ zarówno drużyna juniorów młodszych jak i starszych w swoich rozgrywkach po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsca w swoich grupach.

Szczegóły Talents Day na plakacie.

Przeczytaj więcej o: Karol Skiba, klub piłkarski piła, KP Piła, nabór KP Piła, piłka KP Piła, piłka nożna KP Piła, piłka nożna piła, piłka Piła, talents day, Tomasz Kowalski

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.