Znamy Liderów Sukcesu

03.03.2019|Autor: Paweł Różycki

W piątkowy wieczór w hotelu Gromada w Pile po raz piętnasty powiat pilski uhonorował wybitne osobowości, przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje zasłużone dla działań na rzecz lokalnej społeczności powiatu. Nagrody przyznano w dziewięciu kategoriach.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz pozostali członkowie zarządu powiatu wręczyli piętnaście statuetek Lidera Sukcesu 2018 oraz dwanaście nominacji. Oto lista laureatów i nominowanych.

W kategorii Zdrowie i pomoc społeczna Liderem Sukcesu 2018 została przychodnia Neuro-Med. Zespół Specjalistów Iwona Fils, Joanna Łysak – Hampel spółka cywilna. Wyróżnionymi w tej kategorii zostali Oddział Rejonowy PCK w Pile oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy.

Liderem Sukcesu w kategorii Kultura i sztuka został artysta malarz Andrzej Podolak. Nominowanymi w tej kategorii zostali malarka artystka plastyk Anna Kluza oraz poeta, grafik, prozaik, edytor i wydawca Tadeusz Wyrwa – Krzyżański.

Z kolei w kategorii Edukacja i nauka statuetkę otrzymała Szkoła Policji w Pile. Wyróżnienie przyznano Pracowni Edukacji i Coachingu Małgorzata Burzyńska i Monika Kłos s.c.

Najwyżej ocenioną za Działalność społeczną i zawodową została Barbara Kopczyńska z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łobżenicy. Nominacje w tej kategorii przyznano Stowarzyszeniu Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP Oddział w Pile oraz Towarzystwu Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 Koło nr 9 im. Teofila Spychały w Pile.

W kategorii Gospodarka i przedsiębiorczość statuetka powędrowała do Przedsiębiorstwa Produkcyjnego SPAW-MET. Zarząd powiatu wyróżnił jeszcze firmę Dwór Hercowo Elżbieta Nowak oraz Eximdi Jarosław Bużantowicz.

W kategorii Rolnictwo i ochrona środowiska Liderem Sukcesu 2018 została Firma Sady Dolina Noteci SDN sp. z o.o. w Jeziorkach. Oprócz przyznania statuetki zarząd powiatu wyróżnił również Gospodarstwo Szkółkarskie Henryk Hinca z Dobrzycy.

W kategorii Sport i turystyka statuetka Lidera Sukcesu została przyznana Agroturystyce Jaśkowo. W pokonanym boju pozostawili boksera Mikołaja Toberę oraz karateczkę Alicję Muszyńską.

Inwestycją Roku Powiatu Pilskiego został Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile.

Poza kategoriami statuetkami Lidera Sukcesu 2018 zostali wyróżnieni: Sun Group sp. z o.o. sp.k. w Ujściu, Krzysztof Mańczak Diesel Serwis s.c. w Pile, Strzelecki Klub Sportowy Inter Continental Piła, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku, Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi Europa Donna w Pile, Spółdzielnia Socjalna “Świt dobry” oraz Kabuki Polska sp. z o.o.

Zarząd powiatu pilskiego przyznał dwie statuetki Kryształowego Lidera Sukcesu, które trafiły do 1. Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu i Wytwórni Podkładów Strunobetonowyh S.A. w Mirosławiu.

Ambasadorem Powiatu Pilskiego zostało Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Przeczytaj więcej o: lider succeksu powiat pilski, Lider Sukcesu 2018, lider sukcesu Eligiusz Komarowski, lider sukcesu Piła, lider sukcesu powiat, lider sukcesu starosta pilski, nagroda lider sukcesu, nagrody starosty pilskiego, statuetka lider sukcesu

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • czapla

  Lider sukcesu powiatu pilskiego z Wałcza ??!! Panie Komarowski nie wiesz gdzie są granice powiatu czy celowo nie dostrzegasz firm, które nie chcą z tobą współpracować, ale są pracodawcami dla mieszkańców tego powiatu?

  • Szwej

   Pajacu RbLog ma siedzibę w Wałczu ale zakład w Pile /bazę/. Tak jak kiedyś Winkowski, który gdy otrzymywał honorowe obywatelstwo Piły 90% firmy miał w Wyszkowie, a noe w Pile.

   • pudElek

    dostał nagrodę za co?? mało kto słyszał o działalności dla mieszkańców, no chyba że dostał za wkład w kampanię przedwyborczą Komarowskiego na stadionie gwardii

  • Ela

   Komu by tu jeszcze wręczyć, komu jeszcze… dajmy wszystkim a co!

   • Lider na otarcie łeż

    w pierwszej kolejności sami swoi (patrz: koleżanka z list wyborczych Porozumienia Samorządowego jako Lider Sukcesu w sporcie i turystyce)

    • Pilanka

     A wam nieudacznikom d… ściska z zazdrości.