Polonia pokaże się kibicom

16.02.2019|Autor: Michał Kępiński

Już dzisiaj w Galerii Vivo odbędzie się prezentacja drużyny Euro Finannce Polonii Piła na sezon 2019. Podobnie jak w latach ubiegłych transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Telewizja ASTA.

Rozpoczynamy o godzinie 16. Transmisje można oczywiście oglądać na naszej stronie internetowej www.tvasta.pl, na naszej antenie oraz na Facebooku telewizji. Po prezentacji zapraszamy jeszcze na rozmowę Jakuba Sierakowskiego z trenerem oraz zawodnikiem Polonii Piła – mówi Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych TV ASTA.

Podczas prezentacji kibice będą mieli okazję poznać zawodników, którzy w najbliższym sezonie wystartują w barwach pilskiej Polonii. Po części oficjalnej każdy z przybyłych żużlowców pozostanie do dyspozycji kibiców. To doskonała okazja do porozmawiania, zrobienia pamiątkowych zdjęć czy zebrania autografów. Podczas prezentacji będzie możliwość zakupienia klubowych gadżetów i wsparcia akcji PoloniaToMY. W niedzielę żużlowcy udadzą się na tor kartingowy, a następnie zaplanowano wspólną wizytę na meczu pilskich siatkarek oraz futsalowców.
Sponsorem transmisji jest VIVO! Piła oraz ASTA-NET.

Przeczytaj więcej o: asta-net, galeria vivo, patrycja jankowska, polonia piła, prezentacja polonia piła, prezentacja polonii piła na żywo

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Krzysztof gustaw

  Jak o godz.16:05 tam przyszedłem, tak o 16:10 wyszedłem! Nic nie widziałem, kiepsko słyszałem. To nie jest właściwe miejsce na takie iwenty, jedno wielkie nieporozumienie.

 • Franek Dollas

  Nagłosnienie beznadziejne -brak słów.

  • Kibic

   Trza siedzieć na d… I oglądać w domu asta.